Sigma Slovakia - člen Sigma Group

English:
Sigma
Slovakia s.r.o.
- Pracovníci
- Politika kvality
Sigma
Group a.s.
Výrobný
program
Referencie
Certifikáty
Kde nás nájdete
 

Sigma Slovakia

IČO: 365 279 80 tel.: +48 / 472 3600
fax.: +48 / 472 3636
IČ DPH: SK2020156457 e-mail: sigma@sigmaslovakia.sk
Sídlo spoločnosti:
Zvolenská cesta 14
974 01 Banská Bystrica
 

PROFIL SPOLOČNOSTI

Naša spoločnosť bola založená v roku 1998, ako dcérska spoločnosť Sigma Group a.s. s cieľom zabezpečiť komplexné využitie schopností a tradície v oblasti výroby, vývoja, a výskumu čerpacej techniky značky SIGMA na Slovensku. Ďalší významný rozvoj spoločnosti je spojený so vstupom slovenských partnerov v roku 2000, ktorý umožnil zároveň i významné zvýšenie aktívnej akvizičnej činnosti.

Spoločnosť zabezpečuje kompletnú obchodnú stránku dodávky priemyselných čerpadiel slovenským zákazníkom. Pre najvýznamnejších zákazníkov z oblasti priemyslu je uskutočňovaný individuálny prístup prostredníctvom obchodno – technických zástupcov.

Spoločnosť Sigma Slovakia poskytuje služby v oblasti čerpacej techniky – technická pomoc, spracovanie projektovej dokumentácie, zabezpečenie opráv a servisu čerpacej techniky SIGMA, montáž a šéfmontáž čerpadiel.

Zároveň vykonáva dodávky čerpadiel „ na kľúč „ a malé investičné stavby pre energetiku, vodné hospodárstvo, chémiu a petrochémiu a iné odvetvia priemyslu. Skupina manažérov projektov z bohatými praktickými skúsenosťami z oblasti projektovania ako i realizácie montáží individuálne spracováva ponuky pred samotnou realizáciou diela.

ORGANIZAČNÁ ŠTRUKTÚRA SPOLOČNOSTI

Organizačná štruktúra spoločnosti je uspôsobená na efektívne realizovanie hlavných produktov spoločnosti:
  • Predaj priemyselných čerpadiel
  • Realizácia projektov
  • Opravy priemyselných čerpadiel
  • Predajňa a veľkoobchodný predaj

Sigma Slovakia