Sigma Slovakia - člen Sigma Group
English:
Sigma
Slovakia s.r.o.
Sigma
Group a.s.
Výrobný
program
Referencie
Certifikáty
Kde nás nájdete
Sigma Slovakia

Akciová spoločnosť Sigma Group a.s.

Sigma Group a.s. v novom holdingovom usporiadaní nadväzuje na slávne tradície výroby čerpadiel v regióne strednej Moravy. Táto tradícia siaha až do roku 1868, kedy zakladateľ firmy Ludvík Sigmund začal v obci Lutín pri Olomouci s výrobou drevených stojanových púmp. K rovnakému miestu sa viaže tiež existencia známej ochrannej známky Sigma

Ochranná známka Sigma

a obrazovej značky Neptúnovho trojzubca symbolizujúceho vodný živel.

Trojzubec

Tieto symboly boli registrované ako ochranné známky už v roku 1922. Materská firma v obci Lutín sa postupne rozvíjala do najväčšej firmy na výrobu čerpadiel v krajine a v súčasnej dobe tvorí toto sídlo jadro nového holdingového zoskupenia.

Marketingové spojenie ochrannej známky SIGMA a obrazovej značky Neptunovho trojzubca vyústilo do kombinovanej ochrannej známky, ktorá je chránená vo všetkých krajinách EU

Kombinovaná ochranná známka

Sigma Group a.s. stavia na skúsenostiach prameniacich z dlhoročnej tradície, kvalifikácie a spoľahlivosti. Dbá o trvalo vysokú značkovú kvalitu, a vlastní certifikát kvality podľa EN ISO 9001.Je členom asociácie európskych výrobcov čerpadiel Europumps.

V súčasnosti sa zameriava na výskum, vývoj a výrobu stredných, ťažkých a unikátnych čerpadiel a čerpacích sústrojenstiev pre použitie v priemysle a energetike.